kamnářství Poděbrady
Krby Kamna Székely
kamnářství s dlouholetou tradicí
kamnářství Poděbrady

Firma Krby Kamna Székely

Krby Kamna Székely - specialista v oboru kamnářství
Naše rodinná firma Krby Kamna Székely, s.r.o. se pohybuje na trhu již od roku 1990. Zkušenosti v oboru kamnářství získáváme, na různých školeních dodavatelů kamnářských materiálů, dodavatelů krbových vložek, kamen a krbového příslušenství, tak především na školeních Cechu Kamnářů ČR. Tyto školením nám zaručují aktuální informace o nových materiálech, produktech a především změnách v technických normách. Odborné základy, na kterých stavíme, nám zajistilo vyučení v oboru kamnář. Jsme tak schopni našim zákazníkům kvalifikovaně poradit nejen s výběrem topidla, ale také s jeho nejvhodnějším dimenzováním. Pro sladění interiéru s navrženým topidlem vám nabízíme spolupráci se zkušenými bytovými architekty. Dlouhodobě spolupracujeme se studiem HART ATELIER nebo Ing. arch. Tomanovou. Působíme v celé České Republice.


cech kamnářů

Autorizovaný člen cechu kamnářů

Krby Kamna Székely, s.r.o. jsou autorizovaným členem Cechu Kamnářů ČR.Vstoupit

Certifikát CECHU KAMNÁŘŮ - teplovodní systémy

Certifikáty

Certifikáty dosažené naší firmou Kamna Krby Székely v oboru kamnářství.VstoupitZabýváme se především stavbou krbů teplovzdušných, akumulačních i otevřených, tak stavbou kachlových akumulačních kamen i s hypokaust systémem a klasických kachlových sporáků. Prodáváme krbová kamna celolitinová i kachlová, krbové vložky, kouřovody pro kamna i krbové vložky, stavební prvky pro krbové obestavby, akumulační tvarovky pro akumulační stavby, kachle a veškeré příslušenství pro krby a kamna jako nářadí, sklo pod kamna, podpalovače nebo čistič krbového skla. Jako velmi šikovného pomocníka pro vaše kvalitní topení nabízíme také měřič vlhkosti dřeva.

Široká nabídka našich služeb

Krby a kamna vám odborně doporučíme dle předložených podkladů týkajících se vytápěného prostoru samozřejmě s přihlédnutím k vašim přáním. Vše dimenzujeme a navrhujeme pro konkrétního zákazníka, takže je individuální přístup naprostou samozřejmostí! Naše služby zahrnují i poradenský servis včetně zpracování cenových nabídek a grafických návrhů ve 3D. Tato dokumentace obsahuje 3D pohledy v interiéru, půdorys, nárys popř. řezy s orientačními rozměry, dle kterých je každá zkušená odborná firma či kamnář schopen topidlo postavit. Případně můžeme poskytnout i odborné poradenství laikům, kteří si chtějí postavit krb svépomocí – u složitých staveb jako jsou akumulačních stavby nebo sporáky to však nedoporučujeme.

Vzorková prodejna – kamenný obchod

Na naší prodejně si můžete prohlédnout až 50 modelů kamen a přibližně 20 modelů krbových vložek. Nově jsme sortiment doplnili o kamnové vložky s použitím akumulačních tahů a akumulačních prstenců, které jsou také k vidění na naší prodejně. Zastupujeme přibližně 15 různých výrobců krbových vložek, kamen a sporáků jako je Jotul, Morso, SCAN, Spartherm, La Nordica, Brunner, Seguin, Iron Dog, Romotop a další a výrobce kamnářských materiálů jako Promat, Hein, Ortner, Brula, K&K Poker a další. U všech se zúčastňujeme autorizačních školení v Čechách i v zahraničí, abychom byli schopni podat co nejcelistvější informace . Za naší dlouholetou činnost se nám osvědčilo několik kvalitních a spolehlivých výrobců, které doporučujeme a vycházíme především z dobrých zkušeností s těmito materiály.

V zimním období u nás můžete posedět u roztopených moderních akumulačních kachlových kamen, kachlového sporáku nebo krbových kamen v příjemné atmosféře rodinného podniku.

Kamnářství

Webovou prezentací firmy Krby Kamna Székely Poděbrady chceme napovědět jak se orientovat v oboru, který přináší teplo a příjemnou pohodu do vašich domovů. Poradíme vám s výběrem a rozhodnutím pro volně stojící sálavá kamna, konvekční či kachlová kamna, nebo zda pro vás bude vhodná krbová vložka, vložka s teplovodním výměníkem nebo akumulační sálavá kamna.

Nabízíme nejen poradenství, ale také realizaci krbu nebo kachlových kamen na klíč od prvních náčrtů, přes 3D vizualizace, stavbu samotnou až po první zatopení. Odborné rady jsou podloženy výučním listem v oboru Kamnářství, členstvím v Cechu kamnářů – účastí na cechovních školeních a školení dodavatelů v Čechách i v zahraničí a především dlouholetou praxí v oboru. Působíme v okolí měst Poděbrady, Nymburk, Kolín, Kutná Hora, Český Brod, Praha, Benešov, Mladá Boleslav, Liberec, Jičín, Hradec Králové, Pardubice. Po domluvě po celé ČR.